×

Zadaj pytanie burmistrzowi – transmisja online

Zadaj pytanie burmistrzowi – transmisja online

Zapraszamy do udziału w ogólnodostępnej transmisji online, na której mieszkańcy Konstancina-Jeziorny będą mieli okazję zadać pytanie naszemu burmistrzowi, Panu Kazimierzowi Jańczukowi. Burmistrz Konstancina-Jeziorny, będzie odpowiadać na pytania mieszkańców dotyczące bezpieczeństwa, planów na przyszłość, rozwoju uzdrowiska oraz wielu innych aktualnych tematów. Będzie to również świetna okazja, aby zapytać o to, jak burmistrz chce utrzymać standard naszego miasta oraz o plany dotyczące wprowadzania nowych inicjatyw.

Transmisja będzie dostępna online na naszej stronie internetowej pulskonstancina.pl w piątek 27 stycznia o godzinie 15.00. Jeśli nie możesz wtedy wziąć udziału w transmisji, możesz również przesłać swoje pytania na adres mailowy kontakt@pulskonstancina.pl, a nasz burmistrz postara się na nie odpowiedzieć w trakcie transmisji.

Do zobaczenia w piątek!

1 comment

comments user
ryszard szwec

Bardzo dobry pomysł. Trzeba tylko ” podnieść ” trochę głośność wypowiedzi. W dobie on-line, jest to jeden ze sposobów komunikowania się ” władzy ” z mieszkańcami gminy.

POPIERAM !!! i pozdrawiam.

Ryszard Szwec