10 lipca Sołectwo Habdzin, ZHP Uroczysko Konstancin oraz Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu organizuje w Habdzinie Piknik Wakacyjne spotkanie integracyjne „Jesteśmy z Wami” Habdzin 2022.

Start o godzinie 12:00 zapraszamy rodziców z dziećmi, przygotowano wiele atrakcji: liczne turnieje i zabawy, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, kreatywne zabawy i animacje dla najmłodszych, loteria fantowa (każdy los wygrywa), występy artystów krajowych i zagranicznych, kącik kulinarny oraz foodtracki. Serdecznie zapraszamy.

Wystąpi ze swoim koncertem włoski piosenkarz Andrea Lattari. Gdy Andrea się dowiedział, że to piknik, który ma integrować młodzież z Polski i Ukrainy natychmiast się zgodził na koncert. Usłyszymy w jego wykonaniu największe włoskie przeboje, które wszyscy znamy i wspólnie zaśpiewamy a rytmy zachęcą do tańca. Andrea mieszka w Piasecznie a ostatnie dwa swoje wideoklipy nagrywał w Konstancinie. Ostatnia jego piosenka o tytule „Amore Amore – Jesteś Moja”, którą specjalnie dla niego i razem śpiewają napisał znany we Włoszech Davide de Marinis, który występował na Festiwalu w San Remo ma szansę stać się wakacyjnym przebojem.